FİRMA PROFİLİ

 

 

 

.

MAY Plastik; Çocuk park grupları, Plastik ve Led ışıklı polietilen ürünlerin imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Deponun konik yüksekliği isteğe uygun olarak yapılır. Amacımız; bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, led ışıklı ürünler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Amacımız; bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, led ışıklı ürünler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Üretim halkamızın içinde; Çocuk oyun ve park grupları, kaydırak ve salıncaklar, Donmaz suluk, buzağı kulübesi, plastik su deposu, rotasyon makinası, rotasyon kalıpları, Led ışıklı çiçek saksıları, Led ışıklı bistrolar, led ışıklı cam masa altlıkları, led ışıklı oturma grupları, led ışıklı cafe oturma grupları, led ışıklı sehbalar, led ışıklı dekoratif ürünler ile diğer led ışıklı ürünler yer almaktadır.


ARA

WHATSAPP