..

.
 

<<  Firma Profili  >>

.

MAY Plastik; Çocuk park grupları, Plastik ve Led ışıklı polietilen ürünlerin imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Amacımız;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, led ışıklı ürünler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden  Firmamız,  bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 
Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Üretim halkamızın içinde;

Çocuk oyun ve park grupları, kaydırak ve salıncaklar, Donmaz suluk, buzağı kulübesi, plastik su deposu, rotasyon makinası, rotasyon kalıpları, Led ışıklı çiçek saksıları, Led ışıklı bistrolar, led ışıklı cam masa altlıkları, led ışıklı oturma grupları, led ışıklı cafe oturma grupları, led ışıklı sehbalar, led ışıklı dekoratif ürünler ile diğer led ışıklı ürünler yer almaktadır.

MİSYON;

“İnsana, üretilenlere ve ,iş yaşamına saygı” ‘ nın temel değer olduğu; verimli, keyifli ve yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturma yoluyla, bugünü geliştiren, geleceği sağlıklı kurmayı amaçlayan ürün ve hizmetlerle, ilişkide bulunduklarımıza değer yaratmaktır.

VİZYON ;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlama amacıyla BEKLENTİLERİ AŞAN ve FARK YARATAN ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının arttırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve Dünya ölçeğinde daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara eşlik etmek, hizmet sunmaktır.

 
 
MAY PLASTİK
Yönetim Kurulu Başkanlığı